Ook deze zomer organiseert de Bewonersvereniging Gijzenrooi weer regelmatig gezellige, gratisopenluchtoptredens voor alle wijkbewoners! Iedereen is welkom – neem gerust familie en vrienden mee. Aanmelden is niet nodig. Vergeet niet je eigen stoeltje of kleedje en neem iets lekkers mee om te eten en te drinken. De optredens duren meestal ongeveer een uur en vinden plaats op het Buurtven, veld Eijerven / Schaapsloopven. Kom dus genieten van muziek en zomerse gezelligheid, gewoon bij ons in de buurt!
Het programma in 2026:
| 7 juni | 11.00 uur koffieconcert door Euphonia met filmmuziek |
| 19 juni | 20.00 uur De Special Forces |
| 3 juli | 20.00 uur Honey Camp (indi-band) |
| 10 juli | 20.00 uur Yam Dom Rum (Ierse folk) |
| 28 augustus | 20.00 uur Boven Water (Nederlandstalige pop/rockgroep) |
| 4 september | 20.00 uur The Flaming Sambucas (soulband) |
| 11 september | 20.00 uur, een eventuele uitwijk voor uitval wegens regen? |
Na het ochtendconcert op 7 juni van Harmonieorkest Euphonia starten we de reeks van overige concerten vóór de zomervakantie met drie bands op het veld Eijerven / Schaapsloopven. We openen op vrijdagavond 19 juni met een geweldige 5-mans formatie, de Special Forces. Deze band, met muzikanten uit half Nederland, is geweldig veelzijdig. Ze spelen nummers van Sinatra tot Sting, van Elvis tot Latin. Laat je dus prettig verrassen met Soul, Pop en Jazz.
Een fantastische stem (Ewoud Feenstra), een technisch geweldige en warme saxofoon (Jan Peels), een fijne ritmesectie (Erwin Sommen, bas en Robert Hafkenscheid drums) en een veelzijdige Stratumse pianist (Joep van de Burgt) die al dat moois in deze band aan elkaar verbindt

Op vrijdagavond 3 juli speelt de Utrechtse band Honey Camp. De stijl beweegt zich ergens tussen alt-country/americana en licht melancholische 90’s indierock – maar dan met een accordeon. Denk bijvoorbeeld aan acts als The Frames, Arcade Fire en Pinegrove. Honey Camp’s muziek is als een parelmoeren strand onder donkere wolken… Lig je net comfortabel, komt de regen erdoorheen. Twee stemmen, soms mijlenver verwijderd, dan weer engelachtig één. Van liedjes zo klein dat je ze bijna niet ziet, tot weerbarstige, met storm in zicht.
Na een succesvolle Popronde in 2025 en met een net uitgebrachte EP laten ze graag een heel nieuw geluid op ons veld horen!

Op vrijdagavond 10 juli speelt Yam Dom Rum; een gezelschap van vijf ervaren muzikanten, voor een deel uit Eindhoven, die aanstekelijke Ierse folk spelen. Van jigs tot reels en van meezingers tot gevoelige ballads! Gerrie speelt viool, Eugene gitaar, Rob banjo en fluiten, Roger slagwerk, en Rick zingt de sterren van de hemel. Yam Dom Rum is ontstaan in 2018, als voortzetting van een eerder bandje met Gerrie, Eugene, en Roger. Met de komst van frontman zanger Rick zijn ze definitief het Keltische pad opgegaan en het banjo- en fluitspel heeft hun Ierse geluid compleet gemaakt.

Na de zomer vervolgen we met onze laatste drie GOA optredens :
- Vrijdagavond 28 augustus om 20.00 uur Boven Water, dynamische Nederpopband uit Deurne
- Vrijdagavond 4 september om 20.00 uur The Flaming Sambuca’s, soulband
- Vrijdagavond 11 september om 20.00 uur Hein Augustijn en Brabomundo, Brabantstalige pop, in een reggae, Latin & jive jasje.